Kłujący ból piersi i bóle węzłów chłonnych

witam mam pytanie czesto kluje mnie w piersiac raz jedna raz druga , bola mnie wezly chlonne pod pchami i ten bl kieruje sie do piersi co to moze byc

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem, dopiero na podstawie badania lekarskiego będzie można postawić rozpoznanie, ew. zlecić badania dodatkowe. Przyczyną może być zarówno infekcja, proces zapalny, jak i choroba nowotworowa.