Kochałam się z mężem przez 7 dni - czy mogę być w ciąży?

Witam,
nie miałam miesiączki ponad 6 tygodni, już myślałam, że jestem w ciąży, ale się myliłam. Dostałam miesiączkę 23.10.10, trwała ona 4 dni, po skończonej miesiączce kochaliśmy się z mężem codziennie. Nie wiem, kiedy mam dni płodne, dlatego że mam nieregularny okres.
Czy kochając się z mężem przez 7 dni mogę być w ciąży?
Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Przy nieregularnych miesiączkach owulacja, i co za tym idzie dni płodne, jest zwykle nieco opóźniona w cyklu, występuje nawet w kilka tygodni (w zależności od długości danego cyklu) po poprzedzającej miesiączce. Nie znaczy to jednak, że nie można zajść w ciążę.
Aby zwiększyć prawdopodobieństwo zapłodnienia powinna się Pani nauczyć obserwować i poznawać okres płodny po jego zewnętrznych symptomach i wtedy zintensyfikować starania. Może Pani zacząć naukę tej nie tak łatwej sztuki od lektury mojej odpowiedzi na inne pytanie.
Pozdrawiam serdecznie!