Kołatania serca i zaburzenia oddychania u nastolatki

Witam. Od kiedy byłam mała pamiętam, że miałam problemy z odydchaniem. Kardiolog, pulmonolog, mówili że to nerwy bo wszystkie wyniki były ok, ale nic z tym nie robili. Teraz brakuje mi powietrza, czuje się sztywna między piersiami, szybko bije mi serce, czasem kłuje mnie w klatce i plecach. Najgorzej jest w nocy. Każdego dnia boję się śmierci swojej i chorób, to nie pozwala mi żyć. Kiedyś chodziłam do psychiatry w sprawie chęci samobójstwa, a teraz bym poszła z pytaniem, co zrobić by przeżyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.