Kolejne krwawienie, ból brzucha, zawroty głowy i mały apetyt przy PCOS i nadżerce

Dzień dobry. Mam zespół policystycznych jajników i nadżerkę. Biorę yasminelle i dotychczas wszystko było w porządku. 17.11 miałam ostatnia miesiączkę, ale od 1.12 do dzis (juz ósmy dzień) znow krwawie, nie tak obficie jak przy okresie ale jednak. Najpierw była tylko krew, teraz brązowa wydzielina. Do tego czasem boli mnie brzuch, mam zawroty głowy i mały apetyt, w 3 tygodnie schudłam 3kg. Czy mam powody do obaw? Taka sytuacja zdarza sie pierwszy raz

Aleksander Ropielewski

Krwawienia i plamienia najpewniej są spowodowane nadżerką. Nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego dlatego dla bezpieczeństwa sugeruję kontakt z ginekologiem.