Konieczność szybkiej konsultacji ginekologicznej przy bólu brzucha w prawej części

Od niedawna doskwiera mi ból brzucha w prawej części. Bol jest bardzo silny, najbardziej podczas oddawaniu moczu.Bóle silne także występują przy miesiączce ,które są wręcz czasem nie do zniesienia. Chciałam się dowiedzieć czy jest konieczna w takim wypadku szybka konsultacja ginekologiczna ? Dodam ,że od niedawna także zaczełam współżyć z chłopakiem .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli silne dolegliwości bólowe pojawiają głównie podczas oddawania moczu, objawy wskazują na zakażenie dróg moczowych. Proszę udać się do lekarza POZ, który potwierdzi diagnozę oraz wdroży właściwe leczenie.