Kontakt z partnerką, która odeszła nie podając konkretnego powodu

Co mam zrobić i jak pomóc partnerce z którą mamy 6 miesięczną còrcie która po moim powrocie z pracy po sprzątała mieszkanie i około 18 powiedziała że odchodzi. Do tej pory piszemy do siebie spotkaliśmy się ale ona twierdzi że jest nieszczęśliwa nie podając żadnych konkretnych powodów. Teraz mamy małe przepychanki słowne ale ja już bastuje ponieważ kończą mi się argumenty.ona pisze o naszych problemach do koleżanek przez sms i wykorzystuje ich opinie. Jak mogę to zmienić żeby ze mną rozmawinaszy

Witam. Podjęcie rozmowy w cztery oczy może sprzyjać porozumieniu. Spotkanie powinno odbyć się na neutralnym polu, wśród ludzi - zahamuje to Państwa przed kłótnią i głośnymi sprzeczkami. Proszę zadbać o to, aby obie strony miały dostatecznie dużo czasu na rozmowę. Najlepsza rozmowa jest wtedy kiedy jesteśmy wobec siebie szczerzy. Należy mówić o swoich uczuciach, wątpliwościach i potrzebach, w sposób nie raniący drugiej osoby.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza