Kręcz karku a fobie społeczne

Witam. Choruję na dystonię kręcz karku - ostrzykiwanie toksyną botulinową co 3 miesiące.[10 lat] Od końca 2013 r dodatkowo pojawiła się fobia społeczna - lęk silny przed innymi ludźmi z poza mojego otoczenia.Leczenie Paraxinor 20 mg 0,5 tabletki wcześniej większe dawki. Od stycznia opieka okulistyczna - jaskra leczenie Niecergoline 10mg. Kręgosłup operacja odcinek szyjny na 2016. Mam bardzo zaczerwienione oczy bardzo mnie pieką po śnie godzina w ciągu dnia. Co się ze Mną dzieje? POMOCY

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza