Codzienne bóle głowy a nadwrażliwość na światło

Witam od ponad roku mam codziennie ból głowy.Miałam badanie krwi ob mocz,badanie na tarczycę,cukrzycę ,badanie dna oka,prześwietlenie zatok i odcinka szyjnego kręgosłupa.Pozatym mam stwierdzoną nerwicę lękową .Zdarzają się pojedyncze dni kiedy głowa prawie nie boli.Przy mocniejszym bólu promieniuje na kark i ramiona czuję wtedy takie ściąganie.Czasami boli tak że drażni mnie wtedy światło i dzwięki.Chodzę do psychologa od 11 miesięcy .Czasami nie mam już siły.Czy to bóle napięciowe?

moze tak, moze niekoniecznie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza