Krew na bieliźnie po penetracji ręką

Witam mam pytanie , dzisiaj chlopak wlozyl mi reke w majtki i bardzo mocno dotykal , dotykal na tyle mocno ze zobaczylam na majtkach krew . Co to oznacza i czy przez to moglam zaliczyc wpadkę ?

Jeśli pod pojęciem wpadki kryje się ciąża, to wszystko zależ od tego czy nasienie było na dłoniach partnera i czy były to płodne dni cyklu. Jeśli natomiast myśli Pani o dziewictwie, to poza drobnymi uszkodzeniami nic zapewne się nie stało, a dziewictwo to to co pozosttaje w Pani głowie. Nie ma co się przejmować