Możliwość zajścia w ciążę bez zbliżenia

Witam. Czy bez chlopaka i zblizen mozna zajsc w ciaze? mieszkam z chlopakami i spoznia mi sie okres. Czy mozna wprowadzic jakos plemniki bo no ktos dotykal przedmioty? Dodam, ze nigdy nie czuje abym dotknela jakiejs plamy. no jak siedze tam gdzie oni siedzieli i mieli sperme na spodniach a ja siadlamw majtkach, rajstoach i sukience? przyjmijmy ze to znikoma ilosc, bo raczej kazdy sie kryje z plemnikiami. prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanych sytuacjach nie ma ryzyka ciąży. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.