Krew w terminie spodziewanej miesiączki i objawy ciąży

Witam. Kochałam się z chłopakiem w dni plodne 25,26 września doszedł we mnie . Ostatni okres miałam 14 września. Kolejny powinnam dostać 10 października. Mam objawy ciąży. Test chciałam zrobiç w dniu spodziewanej miesiączki. Lecz 9 października po południu zauważyłam krew na bieliźnie. Poźniej już było ok i rano gdy wstałam wkładka była tak jakby brązowa zaczęła znow leciej krew kapała i była ciągnąca a na papierze zauważyłam czarne skrzepy. Czy to możliwe że jestem jednak w ciąży ?

Elżbieta Rhone

Witam,
polecam wykonać badanie beta HCG z krwi - będzie Pani mieć 100% pewność co do tego czy jest Pani w ciąży czy nie. Test można wykonać w większości laboratoriów.