Krosty i zaczerwienienie skóry od dwóch dni

zaczerwienienia skóry i od 2 dni wyskoczyły krosty . Od czego to jest ?

Milena Lubowicz

Niestety podaje Pan zbyt mało informacji odnośnie wyglądu zmian oraz ich lokalizacji. Może to być alergia albo zakażenie bakteryjne np. liszajec. Jeżeli objawy nie są mocno nasilone może Pan spróbować przez kilka dni pić wapno. Gdyby nie było poprawy proponuję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam