Krwawienia i bóle podbrzusza przy plastrach Evra

Stosuje plastry Evra od ponad 2 lat przez ten czas wszystko dzialalo jak w szwajcarskim zegarku az do teraz od ponad dwoch tyg . mam plamienia i lekkie lub wieksze krwawienia bez skrzepow dodtakowo bol podbrzusza co moze byc nie tak do lekarza nie dam rady sie udac przez nastepne 2 ty.

Szanowna Pani!

Bez badania ginekologicznego niewiele da się stwierdzić, ale wydaje mi,się, że może to być zapalenie przydatków.Niestety wymaga to badania ginekologicznego.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka