Silne bóle podbrzusza przy stosowaniu plastrów Evra

witam, biore plastry Evra od ponad pół roku. W tym miesiacu po zerwaniu ostatniego plastra w piatek 26 grudnia powinnam miec okres do 2-3 dni po tym. Mija 4 dzien a od piatku mecza mnie silne bóle podbrzusza, przez które nie moge czesto spać, okresu brak. Co powinnam zrobic ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie oraz dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u lekarza.