Krwawienie co 2 tygodnie po zabiegu histeroskopii
Dwa miesiące temu miałam zabieg histeroskopii (usunięcie endometrium). Byłam na kontroli, usg w porządku. Czy normalnym jest krwawienie co dwa tygodnie?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Krwawienie co dwa tygodnie zdecydowanie nie jest "normalne". Koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.