Krwawienie i ból podbrzusza na drugi dzień po stosunku

Witam, chciałabym wiedzieć czy krwawienie i ból brzucha w dolnej partii na drugi dzień po stosunku jest normalnym zjawiskiem? Nie jestem dziewicą. Muszę przyznać, że pod koniec zabrakło wilgoci w pochwie ale nadal nie jestem pewna czy nie doszło po prostu do połączenia komórek. Proszę o odpowiedź.

Jakiego połączenia?jakich komórek?plemnika i komórki jajowej?to nie daje żadnych objawów na drugi dzień po stosunku!