Krwawienie po stosowaniu hormonów

Od dwoćh lat chodzilam do pewnej Pani dr,ginekolog -krwawilam ,pakowala we mnie hormony po ktorych zle sie czulam i rezyg z nich , mowiac ze obficie krwawie uznala ze taka moja uroda, udalam sie do innego lekarza z czystej ciekawosci -stwierdzil 3 cm miesniak macicy, mam sie udac na biopsje , mam 28lat ,mam 8 i 6 letnie corki, czy jest szansa na wyleczenie tego bez usuwania calej macicy? jak powinno wygladac leczenie? czy ta Pani dr powinna ponosic odpowiedzialnośćza takie "uchybienia"?

Mięśniaka macicy można usunąć (różne metody w zależności od umiejscowienia), niekoniecznie musi się to wiązać z usunięciem całej macicy (bardzo rzadko i zwykle u starszych kobiet)