Krwawienie po zabiegu LLETZ u 33-latki

Witam. Miesiac temu miałam zabieg LLETZ. Niemalże przez cały miesiąc krwawiłam. Po dwóch tyg od zabiegu dostałam silnego krwotoku. W szpitalu stwierdzili ze dostałam okres. Dostałam antybiotyki. Krwawiłam przez następne dwa tyg. Wychodziły ze mnie straszne skrzepy. Po czym znowu (po kolejnych dwóch tyg) miesiąc po zabiegu dostałam okres. Wczoraj kochałam sie z mężem A dzisiaj strasznie boli mnie brzuch(Krwawienie ustąpiło, brzuch pobolewal tak jak przy okresie). Czy moze byc coś nie tak z szyjka

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza ginekologa.