Krwawienie podczas zabiegu kolposkopii

Witam, wczoraj miałam robiony zabieg kolposkopii w klinice państwowej. Podczas zabiegu bardzo krwawiłam, była to ilośc na tyle duża, że wylała się z miedniczki pod krzesłem na podłogę. Pytałam Pani ginekolog, czy to normalne, ale odpowiedziała mi, że to głównie zabarwiony płyn. Po zabiegu nadal krwawię jak w ostatnich dniach miesiączki. Ponadto muszę czekać na wyniki dwa tygodnie, a w Internecie przeczytałam, że wyniki są dostępne od razu. Czy powinnam się martwić przebiegiem zabiegu?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nadal się utrzymuje proponuję zgłosić się do lekarza. Co do wyników badania, wszystko zależy od rodzaju pobranych materiałów, a nigdy nie wiadomo o czym ludzie w internecie pisali.