Krwawienie przy pozytywnych testach ciążowych

Zrobilam kilka testow wszystkie byly pozytywne,dzisiaj rano nastapilo krwawienie ale beta hcg 34,0 I testy nadal pozytywne czy jest mozliwe ze Ida sie utzrymac ta ciaze

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na postawie załączonego opisu nie można określić czy doszło do poronienia. Proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.