Krwawienie w 8 tygodniu ciąży u 31-latki

witam jestem w 8 tygodniu ciazy mieszkam w anglii jakwiadomo nikt tu nie zwraca szczegolnej uwagi na kobiete w ciazy do 3 miesiaca w czwartek bylam na usg i serduszko bije a od wczoraj wieczora mam krwawienie ze musialam zalozyc pdpaske boje sie ze cos sie moglo stac po poludniu jade na pogotowie moze łasawie mnie przyjma choc watpie dodam ze byl maly skrzep a teraz juz nic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wystąpienie krwawienia może być spowodowane wczesnym poronieniem. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.