Krwawienie z dróg rodnych a możliwość ciąży

Co się dzieje? Stosunek przerywany był 20 sierpnia 2014r. okres punktualnie był 06-11.09.14r. nastepny okres byl z opoznieniem czyli 14-20.10.14r. testy ciązowe negatywne. dziś tj -7.11.14 wieczorem wyleciałą mi krew z pochwy ale nie ma objawow zadnych. Co mam myśleć?

Witam,
najprawdopodobniej krwawienie, które pojawiło się 7.11 było krwawieniem miesiączkowym

Stosunek przerywany nie jest 100% gwarancją antykoncepcji, dlatego nie mogę wykluczyć jednoznacznie ciąży, aczkolwiek krwawienia, które Pani miała po nim sugerują brak ciąży.

Zalecałabym wykonanie testu ciążowego.

pozdrawiam