Możliwość ciąży przy okresie po stosunku

Mam problem. kochalam sie prawdopodobnie bez zabezpieczenia 3.07,a nastepnego dnia dostalam okres.nastepny okres mialam 26.07, troche za wczesnie jak na mnie,ale byl normalny.obecnie powinnam dostac okres18.08ale juz spoznia sie 6dni. Podczas mycia, kiedy wlozylam palec w pochwe, mialam na nim biale, klaczkowate elementy sluzu. Wydaje mi sie,ze jest to grzybica,czy mozliwe zebym byla tez w ciazy?innych objawow nie mam, dodam tylko ze ostatnio duzo podrozowalam i obecnie tez jestem za granica.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąża jest raczej mało prawdopodobna jeśli było krwawienie miesiączkowe po wyżej opisanym stosunku ( jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości czy to była miesiączka czy plamienie w ciąży to może pani wykonać test ciążowy). Jeśli chodzi o wydzielinę z pochwy to ginekolog musiałby najpierw Panią zbadać żeby móc powiedzieć czy jest jakaś infekcja, zatem w przypadku dalszego utrzymywania się tych objawów konieczna będzie wizyta u ginekologa. Pozdrawiam