Krwawienie z dziąseł, powiększone węzły chłonne i wysuszona jama nosowa

Jestem 21 letnia kobieta. Od kilku miesięcy widzę wyraźne problemy ze zdrowiem. Na początku bardzo obfite krwawienia z dziąseł, powiększone węzły chłonne na szyi, bardzo wysuszona jama nosowa, skłonność do siniakow. Od jakiegoś miesiąca mdlosci, brak apetytu, uderzenia gorąca, ogólne zmęczenie, kilka dni temu do tego dołączył silny ból z lewej strony brzucha oraz ból przy oddawaniu moczu, jego zapach bardzo intensywny (jak amoniak). Nie jestem aktywna płciowo. co robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie postepowanie terapeutyczne i diagnostyczne/.