Krwawienie z okolic intymnych po badaniach prenatalnych

Wczoraj miałam usg prenatalne,jestem w 13 tygodniu ciąży. Usg było poprzez brzuch ale i też przez okolice intymne. Dzidziuś jest zdrowy i rozwija się prawidłowo. Ale mam takie pytanie bo wieczór uprawiałam seks z moim chłopakiem i zaczęłam krwawic z okolic intymnych. Krwi nie było dużo, ale po stosunku już jej nie miałam. Czym to może być spowodowane? Czy to moglo być poronienie? Oprócz krwawienia nic mnie nie bolało. Dziękuję i pozdrawiam.

Szanowna Pani, niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie, ponieważ przyczyn krwawienia może być wiele. Najlepiej będzie jak uda się Pani do ginekologa.