Krwioplucie, sinienie palców, nocne poty i zmiany skórne

Już pytałam ale wciąż od 9 miesięcy jestem diagnozowana. Moje objawy to niewielkie krwioplucia od wielu miesięcy, palce pałeczkowate, sinienia palców, flegma,anizokoria, zmiany skórne, nocne poty, pomarszczone palce,bóle. Miałam 5X RTG-nic , 3XTKnic, TK głowy -nic, BF X4-nic, autoimuno. nic. PET wykazało zmianę w podgłośni (o niejednoznacznym charakterze ) . Byłam badana wielokrotnie laryngologicznie i nic tam niby nie było. Co to może być ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty otolaryngologa, który ustali dalsze postępowanie odnośnie wykrytej zmiany.