Krztusiec, przeziębienie i ból przy prawej piersi w 15 tygodniu ciąży

Witam.Jestem w 15 tygodniu ciąży.Od 1 sierpnia choruję na krztusiec-chorobę przeszłam dość ciężko.Pomógł trzeci z kolei antybiotyk i już kaszle tylko ok 4 razy dziennie.Dodatkowo 2,5 tygodnia temu złapałam wirusa-katar, ból gardła, pogłębiony kaszel-ale objawy(poza kaszlem)już minęły.Od 2 tygodni okropnie boli mnie przy prawej piersi,ból pogłębia się w nocy i przy leżeniu,odczuwalny też przy ruchu prawą ręką.W nocy promieniuje do prawej łopatki i pachy.Internista mówi że płuca czyste.Co to jest

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zmianami w obrębie piersi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.