Laserowo usunięty tłuszczako-włókniak na głowie

3 tygodni miałam laserowo usunięty tłuszczako-włókniaka na głowie. Dziś dotknęłam to miejsce i czuję tak jakby go znów miała mniejszego. Czy tak po prostu wygląda rana? Czy tak zostanie mi do końca? A może coś mi odrasta? Proszę o pomoc, martwię się.

Nie potrafię odpowiedzieć bez zbadania , a poza tym nie mam doświadczenia w tego typu postępowaniu leczniczym , gdyż ja jestem odpowiedzialnym chirurgiem onkologiem i wszelkie zmiany usuwam chirurgicznie , tzn. wycinam z marginesem 1 mm tkanki zdrowej i wysyłam do badania histopatologicznego!!! Wówczas pacjent i ja - wiemy na 100% co zostało wycięte i czy w całości!!! , pozdrawiam , zż