Lekkie kłucia w okolicy macicy przy grzybicy w 22. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 22tygodniu ciąży, w zeszłym tygodniu podczas wizyty u ginekologa stwierdzono ze mam grzybicę, od dwóch dni odczuwam lekkie klucia w okolicy macicy tuż za podbrzuszem zazwyczaj pod wieczór ale w ciągu dnia tez się zdarzają czy to normalny objaw przy grzybicy czy macica mi się rozciąga na usg wszystko ok, lekarz przepisał mi clotrimazolum w globulkach.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.