Lewatywa przed badaniem ginekologicznym

Witam, ostatnio postanowiła zrobić sobie lewatywe, celem przygotowania się do badania ginekologicznego i ku mojemu zdziwieniu wśród mas które wydalilam zauważyłam owada bardzo przypominającego biedronek z dodatkowymi skrzydełkami (2). Co to może oznaczac, czy jest to powód do niepokoju. Dodam iż mam duże problemy z wyróżnieniem ( niekiedy nawet raz na tydzień). Dodatkowo opuchniecie kostek i senność. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.