Mała narośl wypełniona płynem - czy należy się niepokoić?

Mam 36 lat, nie mam dzieci. Ostatnio na sutku lewej piersi pojawiła mi się maleńka narośl, z której po lekkim naciśnięciu wydostała się biała, gęsta substancja. Dzisiaj przypadkiem uszkodziłam sobie ją ręcznikiem. Zaczęło lekko krwawić, a w środku widoczne jest więcej białej substancji, tworzącej rdzeń. Kilka miesięcy temu robiłam USG piersi i wszystko było w porządku. Czy powinnam ponowić badanie?

Witam serdecznie.

Z Pani opisu wygląda to na problem skórny, prawdopodobnie związany z zapaleniem mieszka włosowego i nagromadzeniem się we wnętrzu treści ropnej. Aby jednak mieć pewność, powinna Pani odwiedzić lekarza. Myślę, że na początek może być to lekarz rodzinny, który w razie potrzeby zaleci odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie