Małe piersi i niska waga u 21-latki

Witam, mam 21 lat, moim problemem są bardzo małe piersi, jednocześnie mam małą wagę,przy wzroscie 165 cm - 47kg. Niestety nie moge przytyc nie dlatego ze nie chce, lecz dlatego ze nie moge. Jem czesto posilki nie objadam sie na noc. Jak sobie poradzić?
21 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Myślę że w przypadku podanych dolegliwości należy przeprowadzić diagnostykę endokrynologiczną. W pierwszej kolejności radziłabym ocenić funkcję tarczycy i przysadki (TSH, FSH, LH). Całością procesu powinien pokierować lekarz rodzinny.