Mam 14 lat i chcę schudnąć - jak to zrobić?

Mam niecałe 14 lat, mierzę 171 cm, a ważę 57 kg i ciągle tyję. Moje uda i biodra są grube. Ćwiczyłam 2 tygodnie według ćwiczeń z Internetu, ale tylko schudłam 3 kg, a uda i biodra nie drgnęły. Chcę spróbować herbatki lub tabletek, żeby schudnąć cała, lecz nie wiem, jakie są bezpieczne w moim wieku (i jakie ćwiczenia).
ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała wskazuje na prawidłową wagę. Natychmiast powinnaś przestać się odchudzać i stosować wszelkie środki. Powinnaś wiedzieć, że zbyt niska masa ciała powoduje nieodwracalne skutki zdrowotne, a także inne, np. zanik miesiączki, wypadanie włosów, słabe paznokcie, zbyt niską przemianę materii i wiele innych. Przede wszystkim zacznij zdrowo się odżywiać, a Twoje ciało pozostanie piękne i zdrowe. Na początek zapoznaj się z zasadami zdrowego odżywiania, które znajdziesz  w artykule artykuł http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki.
Jeśli chodzi o ćwiczenia na uda, proponuję te z naszej strony www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam