Mam na penisie białe oraz krwiste plamki - w jaki sposób je wyleczyć?

Witam. Od 2004 r. pojawiła się na penisie złuszczona skórka. Wizyty u lekarzy i smarowanie różnymi kremami nie dało żadnych rezultatów. Wręcz przeciwnie, ponieważ plamy rozszerzyły się z wielkości główki od szpilki na wielkość prawie 1cm. Do tego doszły pęknięcia naskórka, prawie do krwi oraz białe koliste plamy. Wygląda to tak, jakby skóra w tych miejscach gniła. Również, po naciągnięciu skórki, można zauważyć, jakby żyły poniżej były zaczerwienione i rozpalone. Smarując te miejsca maściami i kremami plamy zanikają. Po zaprzestaniu smarowania, po paru dniach plamy znowu pokazują się. Stają się z roku na rok coraz większe. Co zrobić by wyleczyć się z tych problemów. Bo zaczynam mieć już tego dość Naprawdę źle to wygląda. Czemu lekarze nie potrafią tego wyleczyć ?

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety nie znam odpowiedzi na zadawane przez Pana pytania. Może warto rozważyć zmianę lekarza, być może postawione zostało błędne rozpoznanie, a co za tym idzie nieskuteczne leczenie. Lub rozpoznanie jest poprawne, a przyczyną nawracających grzybic jest upośledzenie układu odpornościowego. Jeżeli nie były wykonywane chociaż podstawowe badania laboratoryjne może warto je wykonać ( morfologia, poziom cukru, TSH, badanie ogólne moczu). Jeżeli współżyje Pan, warto zastosować równoczesne leczenie u Partnerki.

Pozdrawiam.