Martwica pięty i kolana u 13-letniego syna

Syn 13 lat choruje na martwice pięty i kolana, lekarz zabronil cwiczyc. Przez 6 lat czynnie uprawial sport pilka nozna.nie ma za bardzo poprawy, boli przy kazdym nadmiernym wysilku np lekcje w-fu.Moje pytanie:obecnie leczy lekarz ortopeda, czy jest inny specjalista do tej choroby?jak dalej leczyc obydwie nogi?zrozpaczona mama.

Aleksander Ropielewski

Z opisu stosowanego leczenia wynika, że jest ono właściwe. Specjalistą dedykowanym do leczenia tego schorzenia jest ortopeda. W opisanej sytuacji można spróbować zasięgnąć konsultacji innego ortopedy oraz rozpocząć rehabilitację.