Maści, żele lub suplementy do stosowania przy zwyrodnieniach stawów

witam moja babcia choruje na zwyrodnienie stawów szczególnie barkowego i oboiczyka chciałbym aby ktos doradził jakies masci zele itp specyfiki liczy sie skutecznosc dzialania prosze o jakies informacje moze jakies suplementy ???

Witam,
niestety na zmiany zwyrodnieniowe szczególnie te zaawansowane nie istnieje żaden cudowny specyfik. Staw barkowy należałoby sprawdzić (np.USG) czy oby na pewno jest tam tylko zwyrodnienie. Proszę spróbować OLFEN Żel do smarowania- czasami pomaga na zmniejszenie dolegliwości bólowych .Z moich doświadczeń ten ,zel ma największą skuteczność.
Pozdrawiam