Mdłości i pobolewanie brzucha od dwóch miesięcy a stwierdzenie nerwicy lękowej

Od ok.2 miesięcy bardzo często mam mdłości i pobolewa mnie brzuch.Przeważnie rano albo jak się czymś zdenerwuje,bardzo podekscytuje albo wiem ze mam gdzieś jechać.3 lekarzy 2 lata temu stwierdziło nerwicę lękową,przepisali mi coś na uspokojenie,juz długo nic nie brałam bo ogólnie czuje się w miarę.Przy tym wszystkim mam anemię i PCOS,oprócz tego nic mi nie jest.Czy te dolegliwości mogą być na tle nerwowym?czy jakoś można temu zaradzić?Na samą myśl że znowu się zacznie już mnie zaczyna boleć

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza