Mdłości na myśl o jedzeniu, chęć wymiotów i natychmiastowe osłabienie

Witam, mam 18 lat od około 5 miesięcy mam problemy z jedzenie a konkretnie mdli mnie na samą myśl , często zdarza mi się zwymiotować po posiłku niemal co kilka dniu dolegliwości ustają lecz po krótkie przerwie wracają . Objawy to mdłości, chęć wymiotów ,osłabienie nie mal natychmiastowe ,nie chęć do przyjmowania kolejnej porcji . Proszę o pomoc

Witam, po pierwsze proponuję udać sie do lekarza rodzinnego. Te objawy mogą mieć wielorakie pochodzenie i z jednej strona błachą przyczynę, ale również mogą być objawami poważniejszej choroby. Na początek proszę przeanalizować od kiedy objawy zaczęły się pojawiać i z czym Pani je wiąże. Być może jest to jakiś konkretny pokarm, być może również sytuacja stresowa w Paniżyciu. Tak czy inaczej konieczny jest dokładny wywiad lekarski i przynajmniej podstawowe badania krwi