Mdłości, zawroty i bóle głowy po urazie głowy

W środę uderzyłam się w głowę. Od tamtej pory mam silne zawroty, ból głowy, nagle chwytają mnie silne mdłości które za kilkanaście minut mijają. Mam mieco chwiejny chód. Najlepiej jest gdy leżę choć po wstaniu znów to samo choć długo leżę. W środę mam do Laryngologa. Jeśli mam krwiaka to czy nie wystarczy tylko leżenie i zgłosić się na wizytę czy lepiej jechać 25 km do szpitala i ryzykować pogorszeniem bo źle znoszę nawet krótką jazdę. Minęło 3 dni więc chyba najgorsze za mną.

Zgłaszane dolegliwości powinny być weryfikowane tomografią komputerową głowy, którą wykonują pracownie przyszpitalne, pozdrawiam