Miesiączki zabarwione na czarny kolor a bezskuteczne starania o dziecko

proszę o pomoc staram się o dziecko już po 17 miesięcy, i nic z tego nie wychodzi, jestem przerażona bo moje miesiączki są koloru czarnego o brzydkim zapachu, wcześniej miały kolor brązowy i czerwony, wydawało mi się że jest to normalne teraz się martwię,że jest coś nie tak. jakie badania powinnam zrobić? co to może być ? proszę mi pomóc, bardzo się boję że to dlatego nie mogę zajść w ciąże.proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy, tj. zarówno nieprawidłowe krwawienia jak i niemożność zajścia w ciążę wymagają dokładniejszej diagnostyki pod okiem specjalisty ginekologa. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się z ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.