Migreny, wymioty, nudności, plamienia

Witam! Choruje na PCOS i zażywam Estrofem od 5 dc i Duphaston od 12 dc. Dzisiaj jestem w 20 dc i od wczoraj wystepują u mnie objawy takie jak migreny, wymioty, nudności, plamienia (brazowy sluz), bardzo bolesne skurcze w drogach rodnych oraz kłucie w klatce piersiowej. Proszę mi powiedziec czy to standardowe skutki uboczne lekow hormonalnych? Czy jednak raczej nie powinno miec to miejsca? Bo jednak sa to bardzo uciazliwe dolegliwosci, ktore mi przeszkadzaja. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.