Możliwość przyjmowania leków na ciśnienie, nerwicę i astmę

witam mam problem biore lek na cisnienie bisokard 5 mg ale kardiolog stwierdzil ze mam nerwice wiec poszlem do psychologa i diagnoza nerwica somatyczna i wyslal mnie do psychiatry i przepisal mi escitil i doraznie zomiren moge brac te leki jak biore bisokard a jescze biore leki na astme ventolin doraznie i pulmicort turbuhaler z gory dziekuje

Witaj,
z punktu widzenia psychologa opisane przez Ciebie dolegliwości można leczyć też poprzez psychoterapię,która w odróznieniu od farmakologii ma możliwośc redukowania przyczyn,nie tylko objawów.Każda nerwica ma objawy somatyczne,więc diagnoza,którą postawiono niepotrzebnie zawiera dwa wyrazy.Masz po prostu nerwicę,która wymaga najpierw uspokojenia psycho-fizycznego,następnie zmiany nawyków reagowania na sytuacje życiowe.Aby to było możliwe,wspólnie z psychoterapeutą będziecie pracować nad poznaniem przyczyn i"odblokowaniem"emocji,które powodują nadciśnienie,poczym spróbujesz w nowy sposób je zobaczyć i nauczysz się zdrowych zachowań.
Serdecznie polecam i pozdrawiam