Możliwość zaburzeń miesiączkowania po usunięciu wkładki antykoncepcyjnej

Witam ok 2 tygodnie temu pod koniec miesiączki miałam usuniętom po 7 latach wkładkę antykoncepcyjną i mam takie pytanie powinnam mniej więcej teraz dostać kolejną miesiączke czy to mozliwe ze poprzez wyciągnięcie wkładki mam teraz jakies zaburzenia?Z góry dziekuje za odpowiedz Monika

Piotr Pilarski

W ciągu 3 miesięcy powinna Pani dostać krwawienie miesięczne. Jeśli się nie pojawi proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.