Możliwość zajścia w ciążę po wyjęciu V-Ring

Witam chciałabym się dowiedzieć dnia 12,12,2014.założyłam V-Ring w pierwszym dniu miesiączki ale moje samopoczucie było fatalne i postanowiłam go usunąć a więc 21,12,2014 tak zrobiłam do czasu wystąpienia miesiaczki współżyłam bez zabezpieczenia stosunki były pełne dnia 04,01,2015 zaczełam krwawić do dnia 09.01.2015 po ustąpieniu okresu też współżyłam bez zabezpieczenia moje pytanie określę czy mogłam zajść w ciążę ,kiedy mogły być dni płodne ?dodam że ostatni cykl trwał 23 dni.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno wyznaczyć dni płodne na podstawie informacji jedynie o tym ile trwał ostatni cykl. Ryzyko ciąży istnieje. Proszę wykonać pomiar b-hcg we krwi.
Pozdrawiam