MR odcinka szyjnego u 57-latki

prosze o poradę co robić oto opis badania MR odcinka szyjnego . Skrzywienie osi kręgosłupa szyjnego w lewo.Nz poziomie C3-4 i C4-5 drobne centralne wypukliny krążków międzykręgowych bez stenozy kanału kręgowego. Na poziomie C5-6 płaska wypuklina krążka międzykręgowego i osteofity tylnokrawędziowe spłycające światło kanału kręgowego oraz obu zachyłków i otworów bocznych.Widoczny rdzeń kręgowy bez zmian ogniskowych.

Witam serdecznie,

Wynik badania MRI świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Uwidoczniono również zmiany zwyrodnieniowe w postaci osteofitów.
Wskazana konsultacja lekarska w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.