Na co może wskazywać ta gulka na nodze u dziecka?

Witam Mam syna 11 lat. Od 2,5 miesiąca zauważyłem z żoną uwypuklenie na lewej nodze po środku kości piszczelowej między kolanem a stopą. Pomyślałem stuknął się w piszczel gdzieś i stąd guz. Natomiast 4 dni temu żona zauważyła że mu się to powiększyło i jakby pojawiło się pod spodem drugie malutkie wzniesienie- lekko płaski guzek. Nie boli go przy dotykaniu, nie boli go noga Uwypuklenie- guz jest średnio miękkie. Dodam jeszcze, że nie jest to spiczasty typowy guz, tylko taki rozlany jakby. Syn miał robioną morfologię i mocz. Wyniki OK, ma apetyt, na nic nie narzeka. Rozwija się prawidłowo. Już naczytałem się w internecie, że to może być rak :-( Przeżywam to strasznie. Umówiony jestem do ortopedy ale dopiero na 18 maja b.r. i już nie wytrzymuje psychicznie. Byliśmy wcześniej u rodzinnej, pani dr. powiedziała, że jej to wygląda na guza po uderzeniu w piszczel nogi. Nie ma się czym przejmować powiedziała. A jak nie zniknie to po 2 tygodniach da skierowanie do ortopedy. No właśnie jak nie zniknie................:-( Syn twierdzi, że kiedyś się stuknął na WF-ie w to miejsce, ale nie jest pewny, wiadomo jak to dziecko, "zakręcone" w tym wieku. Dla mnie to nie wyglądana na uraz po uderzeniu, brak siniaka, może trochę skóra jest zaczerwieniona w tym miejscu, sam już nie wiem. Ja wiem, że bez badań RTG, USG nikt nie postawi dokładnej diagnozy na internecie. Ale mam pytanie czy to może być nowotwór złośliwy kości, mięśnia itp. Tak jak mówię to dla syna nie boli, i nie można nazwać to pełnym typowym guzem. Jest to wybrzuszenie takie jak np. po urazie na piszczeli nogi, ale dziwne, że po 2,5 miesiącach to trochę urosło na dole jakby drugie tylko trochę mniejsze..........................Co to może być?

Trzeba zrobić usg i rtg oraz zbadać musi to fizycznie ortopeda. Inaczej jest to tylko gdybanie z googla. W grę wchodzi więcej rozpoznań ale nie ma się co nakręcać ponieważ opis to jedno a badanie, kontekst, wrażenie przy badaniu, badania dodatkowe decydują o rozpoznaniu i leczeniu bądź nie. Są pewne cechy złośliwości których pan nie wymienia w opisie ale dalej snujemy tylko rozważania a liczy się praktyczne badanie.