Naciągnięcie mięśnia a bóle

Witam, mam pytanie do Pana. Stało się to z miesiąc temu, a dokładnie podczas meczu naciągnąłem przywodziciela, tak mi się wydaje. Bo ból pojawił się nagle, nie ma żadnej opuchlizny ani żadnych widocznych zmian gołym okiem. Jest to lewa noga i najbardziej boli przy napinaniu mięśni tuż obok jąder. Oraz ból pojawia się podczas odwodzenia. Co to może być. Miałem USG nic nie wskazało oraz brałem leki Niemisil + 3 tyg. przerwy, ale ból nadal jest. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wykonać dokładniejsze badania obrazowe. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.