Nadczynność tarczycy i podejrzenie raka brodawkowatego

witam mam nadczynosc tarczycy otrzymalam wynik z biopsji podejrzenie raka brodawkowatego biore thyryzol poniewaz nie moge uregulowac hormonow a chcialabym jak najpredzej pozbyc sie choroby poniwaz mam okropne bole glowy zawroty i poprostu boje sie tej choroby w jaki sposob moge poprawic wynik tych hormonow czy jest jakas takze dieta dziekuje za odpowiedz

Witam Panią,

Z uwagi na podejrzenie raka brodwakowatego powinna byc Pani operowana. Wcześniej należy wyrównać funkcję tarczycy, aby anestezjolog chciał Panią znieczulić do zabiegu, a jeśli prowadzący Panią endokrynolog uważa, że operacja nie powinna być zbytnio odraczana, powinien zabezpieczyć Panią przed planowanym zabiegiem. Proszę wybrać sobie dobrego endokrynologa, z nadczynnością tarczycy można sobie poradzić, jest to tylko z reguły kwestia dawki leku.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz