Usunięcie tarczycy z powodu raka brodawkowatego tarczycy

Jestem po całkowitym usunięciu tarczycy z powodu stwierdznego w BACC raka brodawkowatego tarczycy. Usunięto także centralne węzły chłonne a także niewielką narośl na kości gnykowej, która w USG była oceniona jako zwapniały twór ewntualnie w przeszłości będący węzłem. Sprawdziłam epikryzę. NIc tam nie było na ten tamat, ale usunięto mi także węzły szyjne boczne lewe. Wiem, ze z powodu podejrzenia przerzutu. Boję się bardzo wyniku histo... nie spodziewam się niczego dobrego. Jakie mam rokowania ?

W chwili obecnej nie ma możliwości określenia rokowania bez ostatecznego wyniku badania histopatologicznego. Jeśli otrzyma Pani ten wynik będzie można określić konkretnie rokowanie.