Nadmierne owłosienie, zmęczenie, migrena i złe samopoczucie

Witam, dwa lata temu miałam robione badania wszystkie hormony wyszły w normie, chodziłam przez te 2 lata do endokrynologa i ginekologa tylko na czasowe badania. Jednak mój problem do tej pory nie zniknął a wręcz coraz gorzej się czuje. Mam nadmierne owłosienie na twarzy,szyi, dekolcie, udach. W ostatnim roku odczuwam zmęczenie, migrenę, mam złe samopoczucie i przytyłam 15 kg. Pomimo zdrowego trybu życia i ćwiczeniach. Mam 18 lat, 184cm wzrostu i ważę 115kg. Co powinnam robić?

Piotr Pilarski

Sugeruję redukcję masy ciała. Wskazana jest wizyta u dietetyka.

Pozdrawiam.